نتایج جستجو برای عبارت :

نبرد - BLACK WIZARD

BluRay,DVDRip,The Wizard's Christmas: Return of the Snow King 2016,x265 HEVC,بازگشت پادشاه برفی,دانلود The Wizard's Christmas: Return of the Snow King 2016 720p,دانلود انیمیشن Return of the Snow King 2016,دانلود انیمیشن The Wizard's Christmas: Return of the Snow King 2016 1080p,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی,دانلود فیلم با حجم کم,دانلود کارتون جدید,دوبله فارسی,زبان اصلی,
ادامه مطلب
فیلم آموزشی جلسه دوم
محتوا
آشنایی با ایجاد رکورد در جدول، دستور insert در SQL و به صورت wizard
آشنایی با بروز رسانی رکورد در جدول، دستور update در SQL و به صورت wizard
آشنایی با حذف رکورد در جدول، دستور delete در SQL و به صورت wizard
آشنایی با نحوه حذف جدول و دیتابیس به صورت دستوری SQL و Wizard
آشنایی با نحوه پشتیبان گیری از دیتابیس و جدول و نحوه بازیابی آن

فیلم آموزشی جلسه اول
محتوا
آشنایی با انواع پایگاه داده در وب
آشنایی با MySQL و نحوه راه اندازی و تنظیمات اولیه آن
نحوه ایجاد یک دیتابیس با دستورات SQL و Wizard
نحوه ایجاد یک جدول در دیتابیس با دستورات SQL و Wizard
نحوه تعریف فیلدهای جدول با دستورات SQL و Wizard
صفحات 177 الی 194 کتاب درسی

جلد اول-قسمت هفتم
تنم
مور مور شد ، حس کردم اشتباه شنیدم ، واقعا او منو خواسته بود ولی من به
چه دردش میخوردم ، پدرم ، پدرم راضی میشد تا تنها فرزندش را به یه جادوگر
بده ، باید منتظر میشدم چون هیچکاری نمیتوانستم بکنم ، دوباره به صدایشان
گوش دادم پدرم گفت: بلک ویزار این عادلانه نیست تو ، تو نمیتونی پسرمو ازم
بگیری ، من هرگز این اجازه رو بهت نمیدم.بلک ویزارد گفت :پس تو میخواهی مرد خوت و قبیله ات رو انتخاب کنی.نه من فقط دنبال راه سومی برای رضایت هرد
جلد اول…پافصل نزدهم
نبرد
از خواب بیدار شدم هنوز خورشید طلوع نکرده بود ، به فکر خوابی که دیده بودم
افتادم واقعا عجیب بود مردی دیدمکه ظاهرش چندان دیدنی نبود شنلی که پوشیده
بود و کلاه شنل باعث شده بود صورتش در تاریکی پنهان بماند اما چیزی که
عجیب بود چشماش بود ، چشمانش در آن تاریکی که شنل ایجاد کرده بود
میدرخشیدند به رنگ آبی انگار رعد و برقی در چشماش ایجاد شده بود ، ظاهرش
باعث وحشت میشد همچنان منو نگاه میکرد ، نمیدوم چقدر زمان سپری شد که صدای
 یا تفکر به تفکر یا حس به حس
خلاصه نبرد در واقع تقابل دو نفر با هم یا دو تفکر متضاد هست که میتونه
نشات گرفته از یک اتفاق کوچیک باشه یا حسی ناخوشایند ولی باید به قلب نبرد
رفت وحس کرد که واقعا اون دو متضاد قلبا قادر به نبرد هستند یا در ظاهر
کودکانه به خاطر غرور کاذب اینکار رو میکنن وچه شیرین هستند متفکرانی که به
واقعیت ان پی برده و واقف شوند عشقی عمیق وجود داره که میشه با کمی درایت
جمع کرد ودوباره ساخت که چه زیباست ساختنی که دوباره باشه ومیتون
قسمت پنجم-جلد اول

پامو ول کرد بلند شدم جلو در یه صندلی چرمی بود، روش لم دادم و به گرگ
نگاه کردم واقعا عجیب بود، عجیبتر اینکه منو نخورد و با من به مهربانی
برخورد کرد،

به صورتش نگاه کردم. بهش زل زده بودم و تمام جزئیاتشو بخاطر میسپردم ،
سرشو تکون داد و گفت :چته؟ دوست ندارم کسی بهم زل بزنه . ازش پرسیدم :تو
جای زخمامو ترمیم دادی ؟ گفت :آره زخمات خیلی جدی بودند ، و احتمال مرگت
زیاد بود .
ادامه...
دانلود سری the Earthsea cycle
خلاصه
گد بزرگترین جادوگر تاریخ زمین دریا بود ولی در جوانی او یک شاهین کوچک بود. به خاطر عطش او برای قدرت و دانش او اسراری را فاش کرد که باعث شد تاریکی بزرگی بر دنیایشان سایه بیندازد. این داستان امتحان های اوست، اینکه چگونه جادوی قدیمی را فرا گرفت، اژدهایی را رام کرد و از مرز مرگ گذشت تا ثبات را باز گرداند. 
این سری یکی دیگر از شاهکار های فانتزی هست که علاقه مندان خیلی زیادی داره و امتیاز هاشم خیلی بالاست. متاسفانه وقت نکر

"نبردی که اسلام آغاز کرد، نه نخستین نبرد است  نه آخرین نبرد؛  هرکس در هرجا و هرگاه که برای عدالت رودرروی ستم برخیزد، در این جهاد بزرگی که از آغاز تاریخ انسان آغاز شده است و همواره در همه نسلها و همه عصرها شعله ور بوده و خواهد بود شرکت کرده و به گفته امام صادق : با حسین در عاشورا و در کربلا شمشیر زده است! "
علی شریعتی م آ  ۱۹ - حسین وارث آدم 
جلد اول..قسمت هشت
...از زبان جک-واقعا متاسفم نمیدونستم اینقدر گذشته تلخی داری._اره ، خیلی تلخ بود هرکسی که جای من بود الان دیگه شاید مرده بود._بعدش چی شد ؟ بعد از اون وقتی که تورو به بلک ویزارد داد پدرت کجا رفت ؟ الان کجاست؟_بعدش
بلک ویزارد منو به عنوان غرامت از پدرم گرفت ، فکر نمیکردم پدرم منو به
ازای یک صلح به کسی بده ، حالا که چاره ای نداشتم ، من آنقدر ضعیف بودم که
حتی توان دفاع از خودمم نداشتم._درکت میکنم واقعا سخته که پدر پسرشو برای یه صلح اح
یعقوب بن شعیب گوید شنیدم حضرت صادق ع میعرمود رسولخدا ص فرمود است همانا در بدن ادمیزاد سیصدو شصت رگ است که یکصدو هشتاد رگ از انها مبجنبد وبکصدووهشتادرگ دیگرش ساکن است پس اگر یکی از رگهای جنبنده ساکن شود  ادمبزاد خوابش نبرد واگر یکی از رگهای ساکن بجنبش در اید خوابش نبرد واگر یکی از رگهای ساکن بجنبش در اید خوابش نبرد و رسولخداص چنان بود که چون بامداد مبکرد سیصدو شصت بار میعرمود والحمد لله ربالعلمبن کثیراعلی کل حال و چون شام میکردمانند انرامی
?? آغاز سرور هفتاد و هشت نبرد جهانی??سرور 78 نبرد جهانی کار خود را از روز دوشنبه 26 اسفندماه 1398 آغاز خواهد کرد.در این سرور همه بازیکنان #عصرپادشاهان از کلیه زبان‌ها می‌‌توانند شرکت کنند.در این سرور چهار نوع نیروی نظامی جدید حضور خواهند داشت.مشخصات این سرور به شرح زیر می‌باشد:سرور هفتاد و هشت نبرد جهانی w78.kingsera.irنوع?? سرور سوپر اکسپرس ( 60 روزه )پوسته?? قابل انتخاب ( فلات ایران و قرون وسطی )تاریخ شروع?? دوشنبه 1398/12/26 ساعت 16:00 ??همین الان ثبت نام کنید
جلد اول…پافصل نزدهم
نبرد
از خواب بیدار شدم هنوز خورشید طلوع نکرده بود ، به فکر خوابی که دیده بودم
افتادم واقعا عجیب بود مردی دیدمکه ظاهرش چندان دیدنی نبود شنلی که پوشیده
بود و کلاه شنل باعث شده بود صورتش در تاریکی پنهان بماند اما چیزی که
عجیب بود چشماش بود ، چشمانش در آن تاریکی که شنل ایجاد کرده بود
میدرخشیدند به رنگ آبی انگار رعد و برقی در چشماش ایجاد شده بود ، ظاهرش
باعث وحشت میشد همچنان منو نگاه میکرد ، نمیدوم چقدر زمان سپری شد که صدای
جلد اول..قسمت هشت
...از زبان جک-واقعا متاسفم نمیدونستم اینقدر گذشته تلخی داری._اره ، خیلی تلخ بود هرکسی که جای من بود الان دیگه شاید مرده بود._بعدش چی شد ؟ بعد از اون وقتی که تورو به بلک ویزارد داد پدرت کجا رفت ؟ الان کجاست؟_بعدش بلک ویزارد منو به عنوان غرامت از پدرم گرفت ، فکر نمیکردم پدرم منو به ازای یک صلح به کسی بده ، حالا که چاره ای نداشتم ، من آنقدر ضعیف بودم که حتی توان دفاع از خودمم نداشتم._درکت میکنم واقعا سخته که پدر پسرشو برای یه صلح احمق
ترجیح اسب برای عملکرد کوتاه برد به
این معناست که ناگزیر است بمنظور موثرترین عملکرد در کوران نبرد باشد. حالت ایده
آل داشتن یک خانه امن در نزدیک خط مقدم نبرد، یک پایگاه و محل این نقطه حمایت می
تواند اهمیتی فراوان داشته باشد. هرچه اسب به قلمروی دشمن نزدیک تر باشد، خطرناکتر
است...
ادامه این آموزش را با استاد بزرگ نایجل دیویس پی بگیرید...
جلد اول...قسمت سیزدهمسربازان جنگسایه
درحال نزدیک شدن بود ، وقتی به فاصله نزدیکی رسید صورتش نمایان شد ، باز
هم همان صورت زیبا ، صورتی سفید رنگ و جذابی داشت ، موهای بلوندش جذابیتش
رو چند برابر میکرد ، واقعا حیرت آور بود با ضربه کوچک لوک به خودم اومدم .ملکه درست در مقابلم ایستاده بود و نگاهم میکرد سپس از من چشم برداشت و لوک نگاه کرد اونو هم بررسی کرد انگار منتظر چیزی بود.رو به من کرد و گفت: خب بگو ببینم تو اون گرگینه رو از کجا میشناسی؟گفتم : اممم
آزمون هوشمند درس اوّل عربی ، پایه هفتم

این آزمون شامل ( 20سوال) سه گزینه ای، انتخابی، وصل کردنی، می باشد.

امکان ارائه نمره درپایان آزمون. امکان تکرار آزمون. مرور جواب های صحیح وغلط آزمون.

(بعد از دانلود فایل بر روی آیکن آن دو بار کلیک کنید   .)

اولین و برترین تولیدکننده محصولات روشنایی ال ای دی و نورپردازی در کرمان:

پروژکتور پاورLED
پروژکتورCOB

چراغ خیابانی COB
چراغ خیابانی پاورLED
چراغ سوله ای صنعتی
تایل های داخلی
چراغ دفنی
والواشر
پایه روشنایی
چراغ استخری

مهتابی ال ای دی
المانهای نورانی
روشنایی دکوراتیو
روشنایی سولار
آزمون هوشمند درس دوّم عربی ، پایه هفتم

این آزمون شامل ( 20سوال) سه گزینه ای، انتخابی، وصل کردنی، تایپ کردنی می باشد.

امکان ارائه نمره درپایان آزمون. امکان تکرار آزمون. مرور جواب های صحیح وغلط آزمون.
اولین و برترین تولیدکننده محصولات روشنایی ال ای دی و نورپردازی در کرمان:

پروژکتور پاورLED
پروژکتورCOB

چراغ خیابانی COB
چراغ خیابانی پاورLED
چراغ سوله ای صنعتی
تایل های داخلی
چراغ دفنی
والواشر
پایه روشنایی
چراغ استخری

مهتابی ال ای دی
المانهای نورانی
روشنایی دکوراتیو
روشنایی سولار
آزمون هوشمند درس سوّم و چهارم عربی ، پایه هفتم

این آزمون شامل ( 20سوال) سه گزینه ای، انتخابی، وصل کردنی، تایپ کردنی می باشد.

نام پرده نما: A Wizard's Tale 2018
ژانر:
کارگردان :
نویسنده :
بازیگران:
فیلم نامه :
تدوین:
آهنگساز:
فیلمبرداری :
اطلاعات بیشتر پرده نما :IMDB و WIKI و rottentomatoes
کشور تولید کننده:
تاریخ انتشار :
زبان پرده نما :اِنگلسی اَمریکن
کمپانی تولیدکننده :
بودجه :
میزان فروش :
کیفیت های تصویری :
کیفیت های صوتی :
مدت زمان: 
رده سنی : بزرگسال
خلاصه داستان:

دانلود با کیفیت 720
دانلود با کیفیت 1080
ساعات کار همه روزه از ساعت 11 صبح تا 23.30 شببرای دیدن منوی غذا های فست فودی عکس را لمس نمایید.
پیتزا وفست فود نیروهوایی،پیتزا و فست فود بیمارستان فجر،پیتزا و فست فود پیروزی،پیتزا و فست فود نبرد،پیتزا و فست فود پرستار،پیتزا و فست فود ائمه اطهار،پیتزا و فست فودافراسیابی،پیتزا و فست فود مقداد،پیتزا و فست فودچهار راه کوکاکلا،پیتزا و فست فود بلوار ابوذر،فست فودی نبرد،فست فودی پرستار،پیتزا و فست فود چهارصد دستگاه،پیتزا فروشی خوب پرستار،فست فود
Yellow is the New Black 2018 1080p BluRay,انیمیشن زرد سیاه جدید است Yellow is the New Black 2018,انیمیشن کوتاه مینیونها,دانلود انیمیشن Yellow is the New Black 2018,دانلود انیمیشن جدید,دانلود دوبله فارسی فیلم Yellow is the New Black 2018,دانلود رایگان انیمیشن Yellow is the New Black 2018,دانلود کارتون مینیون ها,دوبله فارسی,زرد سفید جدید است,زرد مشکی جدیده,مینیونز,
ادامه مطلب
پیامبراکرم(ص) علاوه بر اینکه در جنگها شرکت می کرد؛ در سخت ترین لحظات جنگ پناهگاه
اصحاب خویش بوده است چنانکه از امیرالمومنین علی (ع) نقل شده که می فرماید: «وقتی
که جنگ و نبرد شدت میگرفت و نبرد تن به تن آغاز می شد به رسول خدا(ص) پناه می بردیم
و در این هنگام هیچ کدام از ما از او نزدیک تر به دشمن نبود.»بیهقی، ابوبکر
احمد بن حسین، دلائل النبوه، تحقیق عبدالمعطی قلعجی، بیروت، دارالکتب العلمیه،
1405ق، چاپ اول، ج3 ص69-70.
Tales of the Black Freighter 2009,x265 HEVC,دانلود Tales of the Black Freighter 2009 720p,دانلود انیمیشن Tales of the Black Freighter 2009,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی,دانلود کارتون با حجم کم,دانلود کارتون با دوبله فارسی,دانلود مستقیم Tales of the Black Freighter 2009 1080p,کیفیت بلوری,
ادامه مطلب
آزمون هوشمند درس پنجم و ششم عربی ، پایه هفتم

این آزمون شامل ( 15سوال) سه گزینه ای جذّاب با تِم تابلو می باشد.

امکان ارائه نمره درپایان آزمون. امکان تکرار آزمون. مرور جواب های صحیح وغلط آزمون.                                                                                                                                                       (بعد از دانلود فایل بر روی آیکن آن دو بار کلیک کنید   .)
آزمون هوشمند درس نهم عربی ، پایه هفتم

این آزمون شامل ( 10سوال) سه گزینه ای جذّاب با تِم بسکتبال می باشد.

مردانی پیدا شده اند که ابرویشان از مو نازک تر است و مدعی تمدن اصیل تو هستند!زنانی پیدا شده اند مقلد مدهای عریان غربی که شدیدا ادعای بانوی ایرانی بودن دارند !کوروش تو به آنها بگو در کتیبه ها و سنگ نوشته های تخت جمشید هیچ مردی گوشواره به گوش و ابرو برداشته نیست...هیچ پیکر خانمی برهنه و بد حجاب نیست ...کوروش آیا خود تو و خدای تو راضی به این عمل متعصبانه هستید..ای فرمانروای عادل سرزمین کهن منتو یکتا پرست.قبول ...اما آیا اسلام من تضاد و تناقضی با زرتشت
ساعات کار همه روزه از ساعت 11 صبح تا 23.30 شببرای دیدن منوی غذا های فست فودی عکس را لمس نمایید.
پیتزا وفست فود نیروهوایی،پیتزا و فست فود بیمارستان فجر،پیتزا و فست فود پیروزی،پیتزا و فست فود نبرد،پیتزا و فست فود پرستار،پیتزا و فست فود ائمه اطهار،پیتزا و فست فودافراسیابی،پیتزا و فست فود مقداد،پیتزا و فست فودچهار راه کوکاکلا،پیتزا و فست فود بلوار ابوذر،فست فودی نبرد،فست فودی پرستار،پیتزا و فست فود چهارصد دستگاه،پیتزا فروشی خوب پرستار،فست فود
Battle for Terra 2007,BluRay,x265 HEVC,بلوری,حجم کم,دانلود انیمیشن,دانلود انیمیشن Battle for Terra 2007,دانلود انیمیشن Battle for Terra 2007 720p,دانلود انیمیشن نبرد سیاره ترا Battle for Terra 2007,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی انیمیشن Battle for Terra 2007,دانلود کارتون با دوبله فارسی,دانلود مستقیم انیمیشن Battle for Terra 2007 1080p,زبان اصلی,علمی تخیلی,نبرد برای سیاره ترا,
ادامه مطلب
دانلود کتاب نبرد
بروج – جلد اول کتاب نبرد منتشر شد
کتاب نبرد نوشته سید مهدی مجتهد سیستانی، کتابی متفاوت در نقد جریان احمد الحسن است. این کتاب مناظره ای آشکار و علمی با این جریان بوده و پاسخ انحرافات آنان به خوبی داده شده است.

دانلود کتاب
#السلام_علیک_یا_اباعبدالله (ع)
#السلام_علیک_یا_علی_بن_موسی_الرضا (ع)
جلسه هفتگی مجمع عاشقان ثامن الائمه 
#سخنران :
#حجه_الاسلام_دوست_فاطمه 
#با_نوای کربلاییان:
#علیرضا_دهقانی
#مهدی_جوانمردی 
و دیگر مداحان اهل بیت 
سه شنبه ١٣٩٨/۵/٨ بعد از نمازمغرب و عشا 
#شیراز ، بولوارشهیدرجایی (فرهنگ شهر) ، کوچه۱۹، حسینیه شهید مطهری
#مبلغ_مجلس_اهل_بیت (ع) باشیم...
یاهو

چیزی حدود هفت ساله که زندگی برای من صحنه نبرد دائمه. نبرد بین بودن و نبودن. اولش نمیدونستم جنگی آغاز شده. اضطرابی به جانم چنبره زده بود و قرار رو ازم ربوده بود. هرچیز که من رو یک جا نگه میداشت متلاشی کرد. توان دوست داشتن یار و قرار گرفتن کنارش رو از دست داده بودم. اولین چیزی بود که از دست دادم. بعد ایمانم. بعد معنایی که از زندگی خودم می فهمیدم؛ تحصیل و به دست آوردن موقعیت اجتماعی و ... . 
من موندم خالی خالی. 

زورم به خودم نرسید با اینکه سرم درد می کرد و مجبور شدم قرص بخورم ولی خوابم نبرد که نبرد.از اونجایی ام که در طالع من نوشتند این هیچ وقت حال درس خواندن نداشته باشد.گفتم چی کار کنم چی کار نکنم که در سکوتی محض که بجز صدای بال زدن انواع حشرات و پروانه ها و همچنین صدای کشیدن قلمم روی کاغذ هیچ صدای دیگه ای نمی اومد؛ دومین چهره در طول عمرم رو نصفه نیمه کشیدم.
جناب عراقی در دیوان اشعارش،غزل معروفی به شرح زیر دارد؛ دوستانی که دستی در تفسیر شعر دارند؛ مصرع رنگی شده در متن غزل را تبیین کنند.

ز دو دیده خون فشانم، ز غمت شب جدایی
چه کنم؟ که هست اینها گل خیر آشنایی

همه شب نهاده‌ام سر، چو سگان، بر آستانت
که رقیب در نیاید به بهانهٔ گدایی

مژه‌ها و چشم یارم به نظر چنان نماید
که میان سنبلستان چرد آهوی ختایی

در گلستان چشمم ز چه رو همیشه باز است؟
به امید آنکه شاید تو به چشم من درآیی

سر برگ گل ندارم، به چه رو ر
دانلود فیلم میدوی 2019 Midway
ژانر : اکشن | درام | تاریخی
محصول : 2019 آمریکا
کارگردان : Roland Emmerich
بازیگران : Ed Skrein, Patrick Wilson, Woody Harrelson
خلاصه داستان : این فیلم داستان نبرد دریایی میدوی در اقیانوس آرام را روایت می‌کند که در دهه‌ی چهل میلادی اتفاق افتاد و طی آن یک نبرد دریایی سرنوشت‌ساز و بسیار بزرگ بین ارتش آمریکا با امپراتوری ژاپن را شاهد بودیم. این نبرد دریایی حدود سه روز طول کشید که در طول آن حدود سه هزار نفر از نظامیان ژاپنی و حدود سیصد نف
دانلود بازی battlefield 2 برای کامپیوتر
میدان نبرد 2 به انگلیسی:battlefield 2 یک بازی 
 ویدیویی در سبک تیرندازی اوّل شخص است که 
توسته الکترونیک آرتس ساخته شد.میدان نبرد 2
برای مایکرو سافت ویندوز منتشر شده است.
در بازی میدان نبرد 2 شما می توانید در هلی کوبتر
سوار بشوید و شلیک کنید و در ماشین هم 
می توانید رانندگی بکنیدو پشت و جلوی ماشین 
ها هم می با تفنگ شلیک کنید.در میدان نبرد 2
شما می توانید،چند نفره بازی کنید.بازی میدان نبرد 2 بازی اکشن و فوق العاده هیجا

در سال ۱۹۴۷ کلیفورد و کیتی هاچ، یک‌راه کاملاً جدید برای آنالیز آب اختراع کردند و ایده تأسیس شرکت Hach شکل گرفت.

شرکت hach ، محصولات، مواد شیمیایی، نرم‌افزارها و مشاوره تخصصی در زمینه آنالیز آب ارائه می‌دهد که به مشتریان خود کمک می‌کند تا قبل از هر چیز در تجزیه‌وتحلیل آب خود اطمینان داشته باشند.
 شرکت Hach
آب

در سال ۲۰۰۴، شرکت Hach به Bruno Lange GmbH از آلمان پیوست تا بتواند با گسترش محلول‌های آنالیز آب، به یک سازمان جهانی تبدیل شود. کیفیت آ
در سال ۱۹۴۷ کلیفورد و کیتی هاچ، یک‌راه کاملاً جدید برای آنالیز آب اختراع کردند و ایده تأسیس شرکت Hach شکل گرفت.

شرکت hach ، محصولات، مواد شیمیایی، نرم‌افزارها و مشاوره تخصصی در زمینه آنالیز آب ارائه می‌دهد که به مشتریان خود کمک می‌کند تا قبل از هر چیز در تجزیه‌وتحلیل آب خود اطمینان داشته باشند.
 شرکت Hach
آب

در سال ۲۰۰۴، شرکت Hach به Bruno Lange GmbH از آلمان پیوست تا بتواند با گسترش محلول‌های آنالیز آب، به یک سازمان جهانی تبدیل شود. کیفیت آب
پرفشار خونی و اثرات ورزش فرمت فایل دانلودی: .pdfفرمت فایل اصلی: pdfحجم فایل: 1116قیمت: 2000 تومانبخشی از متن:
پرفشار خونی و اثرات ورزش
تعداد صفحات : 45
فرمت : pdf
بخشی از متن :
به طور متوسط ٨۴ درصد خون بدن انسان در گردش خون بزرگ یا سیستم جریان دارد از این مقدار ۶۴ درصد در ورید ھا، ١٣ درصد در شریان ھا و ٩ درصد در عروق ریوی جریان داشته، قلب و مویرگ ھا  نیز ھر کدام ٧ درصد خون را به خود اختصاص می دهند.
فشارخون در شریان آئورت بالا ب
روح‌الله مهرجو ‪-‬ اگرچه دنیای امروز از وسائل ارتباط جمعی در راستای
تامین منافع خود به‌ویژه در حوزه‌های اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی بهره
می‌برد و اگر از جنگ فرهنگی سخن می‌گوییم، ابزار اصلی آن دنیای ارتباطات
است، می‌توان به نکته‌ای جدید نیز اشاره کرد؛ به عبارت دیگر حوزه ارتباطات و
اطلاع رسانی اگر در یک نبرد وسیله است اما به خودی خود یک عرصه نبرد مستقل
و جداگانه نیز به حساب می‌آید. در اصل اگرچه ارتباطات جزئی از جنگ‌های بین
فرهنگ و تم
«نبرد بی‌برنده» را دریابید!افتخار آشنایی من با استاد علی‌اکبر مظاهری، به دوازده سالی می‌رسد؛ تقریبا از زمانی که خواستم زندگی‌ام را با همسرم به اشتراک بگذارم. در طول دوران این زندگی مشترک، همواره از تجربه‌ها و راهنمایی ایشان بهره برده‌ام.یکبار به استاد گفتم:از میان آثارتان یکی برای من خیلی جذاب و دلرباست. البته همه کتاب هایتان مفیدند، اما «نبرد بی‌برنده» چیز دیگری است.گفتم که شاید چون من ازدواج کرده‌ام و دیگر «جوانان و انتخاب همسر» و
09384632349
احمد مظفری 
تعمیرتخصصی انواع لباسشویی ایرانی و خارجی 
ظرفشویی 
چرخ گوشت 
ابمیوه گیری 
ماکرویو و
جارو برقی 
غذا ساز 
چایی ساز 
لوازم صوتی تصویری 
دیوی دی 
بخار شوی
ماشین و موتور شارژی کودک 
جاروشارژی
تعمیر وسرویس انواع دستگاه های الکترونیکی شرکت ها و کار خانه ها
پذیرفته میشود  

در سراسر تهران
 در تمام ایام هفته حتی تعطیلات 
با سی سال سابقه  تعمیر کاری
مجرب

تعمیر کار سیار 
تعمیر کار تهران 
تعمیر کار

پاورپوینت شبکه های عصبی مصنوعی 19 اسلاید
پاورپوینت شبکه های عصبی مصنوعی 19 اسلاید و قابل ویرایش می باشد
مشخصات فایل

تعداد صفحات
19

حجم
0 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
pptx

دسته بندی
هوش مصنوعی

توضیحات کامل
معمولا الگوریتم BP پیش از خاتمه هزاران بار با استفاده همان داده های آموزشی تکرار میگردد شروط مختلفی را میتوان برای خاتمه الگوریتم بکار برد:
lتوقف بعد از تکرار به دفعات معین

lتوقف وقتی که خطا از یک مقدار تعیین شده کمتر شود

lتوقف وقتی که خطا در مث
09384632349
احمد مظفری 
ظرفشویی 
چرخ گوشت 
ابمیوه گیری 
ماکرویو و
جارو برقی 
غذا ساز 
چایی ساز 
لوازم صوتی تصویری 
دیوی دی 
بخار شوی
ماشین و موتور شارژی کودک 
جاروشارژی
پذیرفته میشود  

در سراسر تهران
مجرب

تعمیر کار سیار 
تعمیر کار تهران 
تعمیر کار

09384632349
احمد مظفری 
ظرفشویی 
چرخ گوشت 
ابمیوه گیری 
ماکرویو و
جارو برقی 
غذا ساز 
چایی ساز 
لوازم صوتی تصویری 
دیوی دی 
بخار شوی
ماشین و موتور شارژی کودک 
جاروشارژی
پذیرفته میشود  

در سراسر تهران
مجرب

تعمیر کار سیار 
تعمیر کار تهران 
تعمیر کار

09384632349
احمد مظفری 
ظرفشویی 
چرخ گوشت 
ابمیوه گیری 
ماکرویو و
جارو برقی 
غذا ساز 
چایی ساز 
لوازم صوتی تصویری 
دیوی دی 
بخار شوی
ماشین و موتور شارژی کودک 
جاروشارژی
پذیرفته میشود  

در سراسر تهران
مجرب

تعمیر کار سیار 
تعمیر کار تهران 
تعمیر کار

09384632349
احمد مظفری 
ظرفشویی 
چرخ گوشت 
ابمیوه گیری 
ماکرویو و
جارو برقی 
غذا ساز 
چایی ساز 
لوازم صوتی تصویری 
دیوی دی 
بخار شوی
ماشین و موتور شارژی کودک 
جاروشارژی
پذیرفته میشود  

در سراسر تهران
مجرب

تعمیر کار سیار 
تعمیر کار تهران 
تعمیر کار

09384632349
احمد مظفری 
ظرفشویی 
چرخ گوشت 
ابمیوه گیری 
ماکرویو و
جارو برقی 
غذا ساز 
چایی ساز 
لوازم صوتی تصویری 
دیوی دی 
بخار شوی
ماشین و موتور شارژی کودک 
جاروشارژی
پذیرفته میشود  

در سراسر تهران
مجرب

تعمیر کار سیار 
تعمیر کار تهران 
تعمیر کار

09384632349
احمد مظفری 
ظرفشویی 
چرخ گوشت 
ابمیوه گیری 
ماکرویو و
جارو برقی 
غذا ساز 
چایی ساز 
لوازم صوتی تصویری 
دیوی دی 
بخار شوی
ماشین و موتور شارژی کودک 
جاروشارژی
پذیرفته میشود  

در سراسر تهران
مجرب

تعمیر کار سیار 
تعمیر کار تهران 
تعمیر کار

09384632349
احمد مظفری 
ظرفشویی 
چرخ گوشت 
ابمیوه گیری 
ماکرویو و
جارو برقی 
غذا ساز 
چایی ساز 
لوازم صوتی تصویری 
دیوی دی 
بخار شوی
ماشین و موتور شارژی کودک 
جاروشارژی
پذیرفته میشود  

در سراسر تهران
مجرب

تعمیر کار سیار 
تعمیر کار تهران 
تعمیر کار

09384632349
احمد مظفری 
ظرفشویی 
چرخ گوشت 
ابمیوه گیری 
ماکرویو و
جارو برقی 
غذا ساز 
چایی ساز 
لوازم صوتی تصویری 
دیوی دی 
بخار شوی
ماشین و موتور شارژی کودک 
جاروشارژی
پذیرفته میشود  

در سراسر تهران
مجرب

تعمیر کار سیار 
تعمیر کار تهران 
تعمیر کار

09384632349
احمد مظفری 
ظرفشویی 
چرخ گوشت 
ابمیوه گیری 
ماکرویو و
جارو برقی 
غذا ساز 
چایی ساز 
لوازم صوتی تصویری 
دیوی دی 
بخار شوی
ماشین و موتور شارژی کودک 
جاروشارژی
پذیرفته میشود  

در سراسر تهران
مجرب

تعمیر کار سیار 
تعمیر کار تهران 
تعمیر کار

اینستاگرام پیتزا باشیhttps://www.instagram.com/pizzabashi

پیتزا وفست فود نیروهوایی،پیتزا و فست فود بیمارستان فجر،پیتزا و فست فود پیروزی،پیتزا و فست فود نبرد،پیتزا و فست فود پرستار،پیتزا و فست فود ائمه اطهار،پیتزا و فست فودافراسیابی،پیتزا و فست فود مقداد،پیتزا و فست فودچهار راه کوکاکلا،پیتزا و فست فود بلوار ابوذر،فست فودی نبرد،فست فودی پرستار،پیتزا و فست فود چ
هوالرئوف الرحیم
امروز نبرد خیر و شری برپا بود دیدنی.
سر دست بند مامان که شین شین سوسن خریدش. در واقع جیم به عنوان روز زن برای شین خرید.
هعی.
دستبند دوست داشتنیم داره میره تو دست آدمی که...
خیلی با خودم جدل کردم. خیلی.
این روحیه ی یک زن منتظر ظهور نباید باشه.
پاشدم براشون اسفند دود کردم. که اینهمه انرژی منفیم سمتشون نره و نرسه.
حسادته دیگه. شاخ و دم که نداره. آدم باید با خودش حداقل صادق باشه.
خدایا پلیز هلپ می برای عبور از این "حسادت" که گویا داره فلجم
ازدواجش به شیوه سنتی بود. اوایل مردش را خیلی دوست داشت و از زندگی اش راضی بود. تا این که چند وقت پیش سفره ی دلش را باز کرد؛ دل زده شده بود، می گفت انگار چیزی در زندگی کم دارد. گم شده اش عشق بود؛ عشقی که بنظرش باید قبل از ازدواج بینشان واقع می شد تا شاید زندگی اش را گرم تر می کرد. بخاطر آوردم چندین بار بین صحبت هایش از رمان هایی که می خواند تعریف می کرد؛ آن هم رمان های بی محتوای اینترنتی.
پی نوشت اول: رمان بد هم غفلتکده ای دیگر همچون میکده است.
مدت ها
عاقبت از پس سرمای نبودنها بهار ، دخترک عاشق ، آمد از راه سبد بدست مست وبخشنده زندگی عطر تن را به شکوفه نارنج رنگ شادی رخ به گل های صحرا رقص گیسوان رابه پرِپروانه بخشید ؛ پای کوبان تاپشت درب شهرپنجره گرچه میان ماحنجره ای فاصله بود لیک عاشقی هنوز زنده بود
درخواست توقیف اموال شرکای ضامن می تواند ضمن تقدیم دادخواست توقف شرکت
نیز
به عمل آید. اگر پس از صدور قرار مذکور و
توقیف اموال شرکا، ظرف مهلت قانونی علیه شرکت طرح
دعوا نشود، یا حکم به بی حقی خواهان و یا رد دعوا صادر شود،
اموال شخصی شرکا از توقیف خارج شده و زیان وارده بر
ایشان از محل خسارت احتمالی تودیع شده نزد صندوق دادگستری جبران می شود.
دیده مکر آدمی را تا عدم شیطان گریخت،
در نبرد خودستایی ننگ از میدان گریخت.
تاب و تب از من برفت و هم طبیب از من گریخت،
درد آمد یک زمان و از تنم درمان گریخت.
کم شود روزی ز عمرم، کم نگردد غصه ام،
سنٌ من بالا برفت و عمر من پایان گریخت.
بخت بگریزد ز ما و صبر بگریزد ز دل،
اشک حسرت با الم از دیده گریان گریخت.
گر شود عریان درختی، سایه بگریزد ز او،
گه حیا هم از خجالت از تن عریان گریخت.
تا به کی جان را نگه داریم در زندان تن،
جان که یک آزاده بود، آخر از این زندان
آزمون هوشمند درس هفتم و هشتم عربی ، پایه هفتم

این آزمون شامل ( 15سوال) سه گزینه ای جذّاب با تِم کامیون می باشد.

قَالَ عِیسَى ابْنُ مَرْیَمَ:
 قَسْوَةُ الْقُلُوبِ مِنْ جَفْوَةِ الْعُیُونِ
وَ جَفْوَةُ الْعُیُونِ مِنْ کَثْرَةِ الذُّنُوبِ
وَ  کَثْرَةُ الذُّنُوبِ مِنْ حُبِّ الدُّنْیَا
وَ حُبُّ الدُّنْیَا رَأْسُ کُلِّ خَطِیئَة
مسیح اینچنین فرمود:
سنگدلیها از خشکیِ چشمها سرچشمه میگیرد
و خشکیِ چشمها به علت زیادی گناهان 
و بسیاریِ گناهان از حبِ دنیاست
و حب دنیا منشا همه ی گناهان است
خود نوشت:
خدایا به خاطر تو بخشیدمش گرچه شاید اصلا او باید مرا ببخشد.
ازتاریخ 1398/5/9 شروع ودر تاریخ 1398/5/11تمام میشود.

1-یک خروس در بام خانه ای که شیب دو طرف دارد، تخم میگذارد.این تخم از کدام طرف می افتد؟

2-کاسه چینی، ابش دورنگه، رو اتش میذاری، یخش میبنده.

3-شخصی میخواهدبه روستایی برود.برسر راهش دوقبیله هستند که یکی از انهاافرادش راستگو،ودیگری افرادش دروغگو هستند. ان شخصدر راه به یک نفر میرسد ومیخواهد راه درست ده را از او بپرسد.ولی نمی داند که او جز قبیله راستگو هاست یا دروغگو! چه چیزی بایدازاوبپرسد،تا با توجه به پ
کانکیو و منتل هیدروکن دو قطعه مهم در سنگ شکن هیدروکن میباشند که وظیفه اصلی آنها خرایش سنگ ها و مواد خرد شونده در معادن و کارخانجات میباشد . کانکیو منتل هیدروکن مانند چکش ها در سنگ شکن های کوبیت و فکی عمل میکنند . در واقع کانکیو و منتل دو چکش سنگ شکن هیدروکن به شمار میروند. با این تفاوت که این قطعات به صورت مخروطی ساخته میشوند . منتل با حالت مخروطی خود در درون کانکیو قرار میگیرد و حرکت شفت اصلی باعث حرکت آنها و خردایش مواد میشود . در سنگ شکن هیدرو
دانلود فیلم Black and Blue 2019

زبان :Englishکیفیت :مشخص نشده !
مدت زمان :108 دقیقهمحصول :ایالات متحده آمریکا
کارگردان :Deon Taylorنویسنده :مشخص نشده !
امتیاز IMDB :4.2رده سنی :R
ستارگان :Mike Colter,Naomie Harris,Frank Grillo

https://www.kenplanet.com/posts/d-nlod-f-lm-black-and-blue-2019
دانلود فیلم Black and Blue 2019
https://www.skybacklinks.com/posts/d-nlod-f-lm-black-and-blue-2019
https://www.balatarin.com/permlink/2019/10/20/5190042
دانلود فیلم Black and Blue 2019 دوبله بدون سانسور
https://hubcage.com/posts/d-nlod-f-lm-black-and-blue-2019
دانلود فیلم Black and Blue 2019 زیرنویس فارسی

​​
نام کتاب : حسین بن علی ( مسلم بن عقیل )
نویسنده : پرویز امینی
انتشارات : وزیر نوضیحات :این کتاب تنهایی مسلم بن عقیل در کوفه را شرح می‌دهد که حتی کسانی که اظهار دوستی با امام حسین و یارانشان را می‌کردند به کمک ایشان نیامدند و سربازان عبیدالله خانه طوعه را محاصره کردند و بعد از آن دستان مسلم را از پشت بستند و او را مظلومانه به شهادت رساندند و چون این کتاب به بیان قصه های دینی با زبان ساده پرداخته مناسب همه ی گروه سنی می باشد و دارای ۱۵ صفحه ب
در برخی کانالها که نویسندگانشان نه کارشناس مباحث مهدویّ‌اند و نه آشنا با جغرافیای سرزمینها، مرتّب به محض درگیری نیروهای ترک و سوری در ادلب و شمال غرب سوریه، ادّعا می‌کنند که نبرد قرقیسیا به زودی روی می‌دهد! و یا در حال وقوع است!!! و با این اظهارات ناسنجیده و ناشیانه سبب سرگردانی خانندگان خِیش می‌شوند، در حالی که قرقیسیا از ادلب  دور است، و نبرد قرقیسیا در شهرک بصیره در شرق سوریه و غرب عراق، و میان چند دولت از جمله ترکها، غربیها، ایران و عر

​​
نام کتاب : حسین بن علی ( مسلم بن عقیل )
نویسنده : پرویز امینی
انتشارات : وزیر نوضیحات :این کتاب تنهایی مسلم بن عقیل در کوفه را شرح می‌دهد که حتی کسانی که اظهار دوستی با امام حسین و یارانشان را می‌کردند به کمک ایشان نیامدند و سربازان عبیدالله توانستند خانه طوعه را محاصره کردند  بعد از آن دستان مسلم را از پشت بستند و او را مظلومانه به شهادت رساندند چون این کتاب به بیان قصه های دینی با زبان ساده پرداخته مناسب همه ی گروه سنی می باشد و دارای ۱۵
اجرای سیستمهای حرارتی . برودتی و تهویه هوا
لوله کشی موتورخانه.جوشکاری.لوله مسی.آتش نشانی
پلی اتیلن جوشی سرد و گرم و فاضلاب تکلایه و پنجلایه
 نصب.تعمیر و راه اندازی انواع
دیگ بخار.مشعل.شارژ گاز.اسیدشویی چیلر

فن کوِئل.کولرگازی.رادیاتور.پکیج.ابگرمکن های بوتان.

جوشکاری آبگرمکن.لباسشویی.کولر آبی.پمپ آب . برق صنعتی و ...

در مشهد مقدس

به همراه یک سال گارانتی تعمیر کاری در کلیه زمینه ها

09014250404
09153244154

محمودزاده
بعضی چیزها را " باید " بنویسم

نه برای اینکه همه " بخونن " و بگن " عالیه "

برای اینکه " خفه نشم "

همین !!

نقطه جوش همان نقطه ایست که

همه چیز کم کم بخار میشود؛

محو میشود؛

کمرنگ میشود؛

آدم ها را به "نقطه جوش" نرسانید...

دوستان عزیز برای ارتباط مستقیم با نویسنده از طریق ایمیل زیر اقدام کنین : 
maryam.smaeeli@yahoo.com
مشاوره داستان پردازی و نویسندگی 
پرسش و پاسخ آزاد 
مشاوره در خصوص ایده پردازی ، طراحی شخصیت و ... در هر مرحله از رمان نویسی که هستید .  
به صورت رایگان 
ما باور داریم که شما می تونین به یه نویسنده خوب تبدیل بشین ... 
دسته بندی : 2019, درام, زندگی, کره جنوبی, کمدی

نام : سگ سیاه - Black Dog
ژانر : کمدی، زندگی، مدرسه، درام
مدت زمان : 60 دقیقه
تعداد قسمت ها : 16
روزهای پخش : دوشنبه، سه شنبه
سال انتشار : 2019
شبکه پخش : tvN
کشور سازنده : کره جنوبی
نویسنده : Park Joo Yun
کارگردان : Hwang Joon Hyuk
بازیگران : Seo Hyun Jin، Ra Mi Ran، Ha Joon

ادامه مطلب
پاورپوینت کامل و جامع با عنوان نبرد نرماندی در 12 اسلاید
                نبرد نرماندی (به انگلیسی: Invasion of Normandy ) نام یکی از نبردهای جنگ جهانی دوم است. در این نبرد نیروهای متفقین در ۶ ژوئن ۱۹۴۴ در کرانه ساحل نرماندی پیاده شدند و به آزادسازی فرانسه اشغالی از نیروهای آلمان نازی پرداختند. این نبرد، بزرگترین عملیات آبی خاکی تاریخ محسوب می‌شود. این نبرد به شکست آلمان نازی در جبهه نرماندی انجامید.   فهرست مطالب: مقدمه طر ...دریافت فایل
چدن روی اجاق گاز
تامین کننده انواع چدن های روی اجاق گاز بابهترین کیفیت
چدن روی اجاق گاز برای انواع گاز های خانگی و گاز های صنعتی
چدن روی اجاق گاز فر دار چدن روی گاز تو کار چدن روی گاز برای گاز رومیزی و چدن روی گاز طرح فر
گروه تولیدی چدن احسان با بهره گیری از تمامی ابزارالات روز دنیا در تامین چدن های شبکه ایی برای انواع گاز های خانگی وصنعتی افتخار یک دهه فعالیت در این عرصه را دارد
ما با استفاده از نیروی کار ماهر و دستگاهای پیشرفته تلاش داریم تا
به اطلاع همکاران گرامی می رساند گواهینامه های پایان دوره ی  آموزشگاه
های زیر آماده ی تحویل می باشد و همکاران گرامی می توانند جهت دریافت به کارشناسی
سنجش مراجعه فرمایند :

1-  خیام   با کد 95084230  دی 98-97
2- معلم   با کد 96041031 دی 98- 97

3- دبیرستان بزرگسالان نشاط  با کد 80186001  دی 98-97

4-  متفرقه خیام با کد 96071376 دی 98- 97
5-  خیام با کد 95084230 خرداد 97-96
6- دبیرستان مفرقه  با کد 80193605  دی 98-97

7-  دبیرستان بزرگسالان خیام با کد 80190906 دی 98- 97
8-  اسما با کد 80192709 دی 98-97
10-  د
بدون اینکه نفعی به تو رسانده باشد، محبتش در دلت می‌افتد!

یا حتی بدون اینکه او را بشناسی، جاذبه‌اش تمام وجودت را فرامی‌گیرد!

معجزه‌ی ایمان را می‌توان در محبت‌هایی یافت که در دلمان نسبت به مؤمنان ایجاد می‌شود؛

هدایت قلب‌ها که در دست خدا باشد، همین می‌شود:

«إِنَّ الَّذینَ آمَنُوا وَ عَمِلُوا الصَّالِحاتِ سَیَجْعَلُ لَهُمُ الرَّحْمنُ وُدًّا» (مریم: 96)

به‌یقین، کسانى که ایمان آورده و کارهاى شایسته انجام داده‏اند، [خداى‏] رحمان براى

من یک روز ، دلم را مجاب خواهم کرد  .به رایزنی با تمام احساسات شورشی قلبم که بفهمد این همه تکاپو برای آرامشی تظاهری آن هم این چنین بی وقفه کاری ست مزحک و ناممکن  !این همه تلاش بیهوده ست . وقتی هیچ کس هیچ زمانی حجم تشویش چشم هایم را نمی فهمد  !وقتی هیچ کس سپید شدن چند تار کنار شقیقه ام را نمی بیند  !این روزها قهوه هایم را هم بی شکر می خورم  !همانند روزهایم  !تلخ و گس  !لمس حقیقت یعنی همین  !یعنی قهوه هایت را تلخ می خوری تا روزهایت را بفهمی  !این روز
خاتونم !! بی هوای تو در هوای ابری این دوراجباری دلتنگی های خیسِ جنون را ، برکدام بند وجودم پهن باید کرد ؟،که رنگی از عشق تو نباشد ؟ واین خود تلخ می شود تلخ وقتی هیچ قند وشکری مزه این بودن را به شیرینی طعم بوسه هایت نمی کند وتلخ تر خاطره . . . این روزها کابوس می شود به جان ندیدن انگار حتی آینه و پنجره هم فریادیست بر من این لبخند آلزایمری تــــــــــو کجا آخرکه بدادم نمی رسد
با توجه به شیوع ویروس منحوس کرونا در هفته های اخیر و تعطیلی مدارس و دانشگاه ها و نگرانی دانش
پژوهان و والدین گرامی مدرسین پایتخت دوباره با قدرت در راستای ارائه خدمات آموزشی
آنلاین و رفع اشکال از شما عزیزان فعالیت خود را از سر خواهد گرفت.
ارادتمند
عباسی

عاقبت دوباره سبز خواهیم شد هرچند زمستان نامردمی سرد باشد ، سردِسرد سیاه، پرفریب ، پر داغ سرخ و پرعزا دوباره گل خواهد کرد گل واژه عاشقی مابرلبان عشق ،در دیاری دوربا بوسهای برنگ اعتماد  ایمان باید داشت به مرگ زمستان پر فریب
حمزه کُشی نکنیم، دوباره! گاهی سرنوشت یک نبرد بزرگ را "مراقبت از تنگه در برابر شبیخون" یا "جمع آوری غنیمت" تعیین می کند. ♦️غنیمت طلبی و غفلت از کمین خصم می تواند فتح محتمل را به مجال قتل عام مجاهدانی در تراز جناب حمزه سید الشهدا بدل کند. این راز پیروزی سپاه اسلام در جنگ بدر و ناکامی در نبرد اُحُد به فاصله نُه ماه است. انتخابات مجلس، مجال پیروزی خدمتگزاران است؛ اگر از تنگه و شبیخون غفلت نکنیم. ♦️طیف های سیاسی منسوب به جبهه انقلاب باید مراقب باش
به اطلاع همکاران گرامی می رساند گواهینامه های پایان دوره ی  آموزشگاه
های زیر آماده ی تحویل می باشد و همکاران گرامی می توانند جهت دریافت به کارشناسی
سنجش مراجعه فرمایند :

1-  پیش دانشگاهی بزرگسالان نشاط   با کد 80187204  دی 98-97
2- فرهنگیان دخترانه   با کد 95084319 شهریور 97- 96

3-  فاطمیه   با کد 95033310  دی 98-97

4-  بزرگسالان پویا  با کد 80159008 دی 98- 97
5-  امید بزرگسالان با کد 80181108  تابستانی 97-96

نشست کتاب‌خوان کتابخانه ای در کتابخانه شهدای پرندک
با حضور جمعی از دانش آموزان شهر پرندک برگزار شد وششعنوان کتاب به شرح
زیر را با علاقه‌مندان به اشتراک گذاشت:
« ستاره های آسمان نماز» نوشته 
مرضیه غفار /معرفی توسط عباس مینایی؛
»  رازهای روزهای بهاری « نوشته امیرحسین زمانپور/معرفی توسط محمدحسین گلی زاده؛
»
من کوله پشتی نورالله هستم» نوشته محمد حسین صلواتیان/ معرفی توسط یوسف قریشوند؛
«چشمه مهتاب »
نوشته  علی اصغر جعفریان/معرفی توسط امی
بـــی‌د‌‌قتــی یکـی از رایج‌ترین مسائل د‌‌انش‌آموزان و د‌‌اوطلبان کنکور است. بارها اتفاق افتاد‌‌ه است که د‌‌انش‌آموزان به د‌‌لیل بی‌د‌‌قتی با وجود د‌‌اشتن اطلاعات بالا، د‌‌ر امتحانات نمره از د‌‌ست د‌‌اد‌‌ه‌اند‌‌. قطعاً برای شما هم اتفاق افتاد‌‌ه است که بعد‌‌ از امتحان، افسوس سؤالات را بخورید‌‌ که علی‌رغم بلد بودن پاسخ‌ها‌‌، به د‌‌لیل (بی‌د‌‌قتی) نتوانستید‌‌ به آن‌ها پاسخ د‌‌هید‌‌. البته بی‌د‌‌قتی ان
A Wizard's Tale 2019,Here Comes the Grump 2019 1080p x264 BluRay,داستان یک جادوگر,دانلود انیمیشن Here Comes the Grump 2019,دانلود انیمیشن داستان یک جادوگر A Wizards Tale 2019,دانلود دوبله فارسی کارتون Here Comes the Grump,دانلود رایگان انیمیشن Here Comes the Grump,دانلود زیرنویس فارسی Here Comes the Grump 2019,دانلود فیلم Here Comes the Grump 2019 با دوبله فارسی,
ادامه مطلب
سردار سرلشکر شهید قاسم سلیمانی 
(۲۰ اسفند ۱۳۳۵ – ۱۳ دی ۱۳۹۸) فرمانده سپاه ایرانی بود که بعنوان فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی فعالیت می‌کرداو  در طول جنگ ایران و عراق، فرمانده لشکر ۴۱ ثارالله کرمان بود
 وی در ۴ بهمن ۱۳۸۹ درجهٔ سرلشکری دریافت کرد. سید علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی ایران، وی را «شهید زنده» نامیده بود و پس از اینکه دولت ایالات متحده آمریکا در ۱۳ دی ۱۳۹۸ در عملیات آذرخش کبود، او را به هنگام خروج از
دل زارم فغان کم کن
تو اشک از دیدگان کم
کن
غم و ناله ز جان کم
کن

وای چه ناله‌ها که
از دل به راهت نمودم من
بهره‌ای از آن به
عمرم به جز غم ندیدم من

مرا کشته نگاه تو
نشینم چشم به راه تو
که بینم روی ماه تو

گشته سجده گاه من ماه من کعبه رویت
دل شده اسیر دام خم و تاب گیسویت

بازا و بنشین یکدم که به لب آمد جان عزیزم از انتظارت
قهر و جدایی بس کن که بسته‌ی دامم مرغ دل شد شکارت
بهر تو می‌سوزد دل ولی تو نداری ز حال زارم خبری
آه جگر سوزم را به دل تو
قرار بی قراریم بیا کنار همان سپیدرا که یک روز باتو به شب شد شبی بی دلهره از فردا توسر برشانه ام من روی بر مهتاب بیا کنار همان حوض که مهتاب عریان شنا می کرد نفس ، ازسینه ام میل پزواز دارد امشب مرا تنگ تر در آغوش بگیر که فردا ، برایم خیلی دور است
سجیل (۲) موشک‌های خارج از جوّ زمین که قرار است بر دشمن ببارند! بخشی از پویانمایی «نبرد خلیج فارس ۲» این پویانمایی بسیار با کیفیت میباشد که مربوط به جنگ ایران و آمریکا است. کیفیتی که در این فیلم مشاهده میکنید کیفیت اصلی نمیباشد.
#تصویری #پویانمایی #نبرد_خلیج_فارس- «بنصره»
پیوند کانال: Sapp.ir/BeNasreh
مشاهده مطالب کانال: what.sapp.ir/BeNasreh
سایت «بنصره» BeNasreh.ir
کانال ایتا: Eitaa.com/BeNasreh

دریافتحجم: 1.48 مگابایتتوضیحات: قسمتی از پویانمایی نبرد خلیج فارس 
Black Panther - Trouble in Wakanda 2018 1080p,Lego Marvel Super Heroes,انیمیشن پلنگ سیاه Black Panther: Trouble in Wakanda 720p,انیمیشن کوتاه لگو مارول پلنگ سیاه,پلنگ سیاه,دانلود انیمیشن Black Panther Trouble in Wakanda 2018,دانلود رایگان انیمیشن,دانلود فیلم پلنگ سیاه,دوبله فارسی,عنکبوت سیاه,کاپیتان آمریکا,لارا بایلی,لگو,مارول,مایکل دی. بلک,مرد آهنی,هالک,
ادامه مطلب
نشست کتاب‌خوان کتابخانه ای در
کتابخانه شهدای پرندک با حضور جمعی از بانوان
شهر پرندک برگزار شد وششعنوان کتاب به شرح زیر را با علاقه‌مندان به اشتراک گذاشت:
« فراز و فرود خوشبختی» نوشته 
دنیس پریچر /معرفی توسط زهرا ساعدی؛
»  کلیدهای پرورش فرزند شاد « نوشته لیزا مک کرت/معرفی توسط معصومه چمن پیرا؛
»
شادی را به فرزند خود هدیه کنید» نوشته بتی راد/ معرفی توسط ریحانه بهنیاپور؛
«مسیری به سوی شادمانی » نوشته  آلبرت آلیس/معرفی توسط فاطمه ساعدی؛
» چگ
بسم الله الرحمن الرحیم
اللهم صل علی فاطمه و ابیها و بعلها و بنیها
دو نفر با هم حرف می زدند،  یکی خدا بود و یکی بنده. بنده در میدان نبرد بود و خدا میان او و قلبش! بنده میخواست بداند در این معرکه چه کار باید کرد. 
ابلیس گفت به قلبت رجوع کن اگر قرار باشد زنده باشی یا زنده کنی، قلبت باید بتپد!
خدا گفت من از قلبت به تو نزدیکترم آن را سپر کن و خودت فقط شمشیر رسول باش تا زنده شوی و زنده کنی...
بنده استجابت کرد و به ایمان حقیقی زنده شد.
ابلیس و لشگریانش ترسی
قرآن حکیم را به هزار چشم نگریسته اند و همچنان به هزار چشم دیگر می
نگرند؛ هر نگاهی چیزی  می جوید و همان می
بیند:
طالب هر چیزی ای یار رشید
جز همان چیزی که می جوید ندید
یکی طالب اجر اخروی است و می پرسد که تلاوت هر سوره را اجر و ثواب
چند است. 
یکی ادیب است و از شکوه کلام الهی در شگفت مانده و می کوشد تا فنون
ادب و اسرار بلاغت را از خلال آن آیات معجز بیان، کشف کند و در قلم آورد. 
یکی در احکام قوانین الهی نظر می کند و بازار فقاهت را رونق می بخشد.
یکی فیلسوف
به نام خدا
ریاست محترم بانک........شهرستان.......
باسلام،  
احتراماً اینجانب............فرزند..............کدملی................که
در تاریخ..................با شخص...................فرزند............کدملی.................ازدواج
نموده و تشکیل خانواده داده ام؛ اکنون به استحضار می رساند که به دلیل نیاز مبرم تقاضای دریافت وام ازدواج را دارم. مزید بر تشکر است.
با احترام : 
https://telegram.me/NamehNegariDarSarpooleZahab
سجیل (۴) بارش موشک‌ها بر ناوهای آمریکا ! بخشی از پویانمایی «نبرد خلیج فارس ۲» این پویانمایی بسیار با کیفیت میباشد که مربوط به جنگ ایران و آمریکا است. کیفیتی که در این فیلم مشاهده میکنید کیفیت اصلی نمیباشد.
سایت «بنصره» BeNasreh.ir

دریافتحجم: 3.59 مگابایتتوضیحات: قسمتی از پویانمایی نبرد خلیج فارس 
هیچ پرچمی غیر کربلا بالا نیستحسین معنی آزادی استحسین چشمه خوبی ها           حسین برکت این دنیاحسین پاکی بارانها              حسین روشنی جانهابابی انت و امی و نفسی و اهلی و مالیهمه وجودم گرفته، به هوای تو شور و حالیعشق پا برجاست، زندگی زیباستتا دلا دست، ابی عبدالله ست« ابی عبدالله »هیچ لاله ای چون شهید تو زیبا نیستشهید آیه شیدایی ستشهید دسته گل پرپر             شهید هدیه یک مادردر این لشکر عاشقها             مرا، هم بپذیر آقابِاَبی ان
به نام خدا
باسلام،  
در تاریخ..................با شخص...................فرزند............کدملی.................ازدواج
نموده و تشکیل خانواده داده ام؛ اکنون به استحضار می رساند که به دلیل نیاز مبرم تقاضای دریافت وام ازدواج را دارم. مزید بر تشکر است.
با احترام : 
https://telegram.me/NamehNegariDarSarpoleZahab
به نام خدا

باسلام،  

با احترام : 

https://telegram.me/NamehNegariDarSarpoleZahab
Jaguar Classic Black Eau De Toilette For Men 100ml
ویژگی های محصول:
نوع رایحه: تند
ساختار رایحه: چوب
خرید با تخفیف ویژه ادو تویلت مردانه جگوار مدل Classic Black حجم 100 میلی لیتر
Jaguar Classic Black Eau De Toilette For Men 100ml
دسته بندی محصول :
#آرایشی_بهداشتی_و_سلامت
برای خرید با تخفیف ویژه ادو تویلت مردانه جگوار مدل Classic Black حجم 100 میلی لیتر
Jaguar Classic Black Eau De Toilette For Men 100ml یا دیدن جزئیات بیشتر بر روی
 لاکچری ترین رستوران اصفهان
رستوران سلف سرویس وی آی پی اصفهان یکی از رستوران های خوب اصفهان در مجموعه سیتی سنتر اصفهاناست . 
منوی این رستوران باز و شامل بیست مدل غذا ، انواع سالاد دسر نوشیدنی
است  ، که بدون محدودیت از همه ی خدمات می توان استفاده کرد .
کودکان زیر هفت سال رایگان ، بین هفت تا نه سال نیم بها و افراد مسن
بالای 85 سال نیم بها هستند. 
فضایی مناسب و دلنشین برای برگزاری مراسم و میهمانی و تولد و سالگرد
ازدواج است ،
تزیین میز موسیقی زند
راه شیری برنامه‌ای با محوریت نجوم و آسمان شب برای علاقه‌مندان به دانش
نجوم است. اجرای این برنامه را سیاوش صفاریان‌پور، بر عهده دارد که سابقه
ساخت برنامه‌های پرمخاطب نجومی همچون برنامه آسمان شب در کارنامه او دیده
می‌شود. این مجموعه با همکاری کارشناسان باسابقه نجوم و مروجان علم در
بخش‌های مختلف مرتبط با نجوم، فضا و محیط زیست اجرا می‌شود.

نخستین قسمت مجموعه راه شیری به مناسبت روز جهانی نجوم از ۱۶ اردیبهشت ۹۸
در دیجی‌کالا مگ منتشر شد .
عاقبت از پس سرمای نبودنها بهار ، دخترک عاشق ، آمد از راه سبد بدست مست وبخشنده زندگی عطر تن را به شکوفه نارنج رنگ شادی رخ به گل های صحرا رقص گیسوان رابه پرِپروانه بخشید ؛ پای کوبان تاپشت درب شهرپنچره گرچه میان ماحنجره ای فاصله بود لیک عاشقی هنوز زنده بود
دکترجان! خداقوت
این ایام، بیش از همیشه، به شمایان افتخار می‌کنیم؛ می‌بالیم به شما پزشکان، پرستاران، پیراپزشکان، کادر بیمارستان، و همه‌تان که با کروناویروس نبرد می‌کنید تا مردمانمان آرامش یابند.خداوند پاداشتان دهد، دلاوران بی‌هراس!علی‌اکبر مظاهری۹۸/۱۲/۱۱
سجیل (۳) موشک ها با سرعت بیش از ۶ کیلومتر در ثانیه (۲۱۶۰۰ کیلومتر در ساعت) وارد زمین میشوند ! بخشی از پویانمایی «نبرد خلیج فارس ۲» این پویانمایی بسیار با کیفیت میباشد که مربوط به جنگ ایران و آمریکا است. کیفیتی که در این فیلم مشاهده میکنید کیفیت اصلی نمیباشد.
سایت «بنصره» BeNasreh.ir

دریافتحجم: 7.94 مگابایتتوضیحات: قسمتی از پویانما

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها